sobota, 28 marca 2015

Do 26% rabatu w księgarni Selkar

Księgarnia Selkar bierze udział w akcji "Przeczytam 26 Książek w Rok". Akcja ma na celu propagowanie czytania wśród Polaków, gdyż według danych statystycznych, ponad 60% Polaków w ogóle nie czyta książek. Wyzwanie polega na tym, by zacząć czytać przynajmniej jedną książkę na dwa tygodnie (czyli 26 książek w roku).


Za każdą dodaną na stronie (używając specjalnego konta Uczestnika Wyzwania) opinię o przeczytanej książce, otrzymasz 1% rabatu. Opinia ma wyrażać, dlaczego warto lub nie warto przeczytać danej pozycji i składać się z co najmniej kilku zdań. Po napisaniu recenzji należy napisać wiadomość na adres e-mail social@selkar.pl i otrzymać 1% rabatu. Następnie rabat można wykorzystać, lub po napisaniu kolejnej recenzji podwyższyć go o dodatkowy 1%. Rabat można wykorzystać tylko raz, ale po napisaniu kolejnej recenzji, nowy (wyższy) rabat można wykorzystać ponownie.

Przykład:
Piszesz 5 recenzji, następnie robisz zakupy z rabatem 5%. Później piszesz kolejną recenzję i ponownie masz 6% rabatu na zakupy lub do dalszego podnoszenia zniżki.

Rabat jest ważny do końca roku. Maksymalny rabat to 26%, ale ten rabat może być wykorzystywany wielokrotnie w tym okresie. Po zakupach wystarczy napisać kolejną (27-mą) recenzję i znów cieszyć się rabatem w wysokości 26%. I tak dalej...

Jeśli chcesz przystąpić do akcji, TUTAJ możesz zapoznać się ze szczegółowymi zasadami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz