Linki

KSIĘGARNIE:

Księgarnia Albertus - Niedroga księgarnia, z bogatym wyborem książek. Na uwagę zasługuje obszerny dział z promocjami. 

Księgarnie Matras - Bogata oferta książkowa, czytelne kategorie (w tym także promocje i wyprzedaże) to to, co charakteryzuje tą stronę. Ponadto pojawiają się tutaj konkursy, a nagrody w nich są bardzo interesujące. Istnieje też możliwość pisania recenzji, które są później widoczne na stronie. Autorzy recenzji nagradzani są zniżkami do sklepu.

Books On - System zakupów grupowych (takich jak groupon), zajmujący się wyłącznie ofertą książkową. Szansa na zakup książek w bardzo atrakcyjnych cenach. oferta może nie zbyt bogata, ale codziennie można liczyć na coś ciekawego, więc warto być na bieżąco.

Księgarnia Selkar - Pierwsza księgarnia internetowa w jakiej kupowałem książki. Miała wiele atutów, niestety przejęcie przez nowego właściciela przypłaciła utratą wszystkiego, za co ją lubiłem. Obecnie charakteryzują ją dość wysokie ceny oraz brak indywidualnego podejścia do klienta (na odpowiedź z księgarni czeka się kilka tygodni) oraz - przykro to napisać - olewanie partnerów (oszustwa na prowizji za polecanie książek). Nie polecam.

CIEKAWE BLOGI:

Qultura Słowa - czyli kulturalnie o książkach (i nie tylko). Blog zupełnie wyjątkowy i godny polecenia.

Książkowo - Jeden z moich ulubionych blogów o literaturze, który prowadzi Pani Agnieszka Tatera. Pojawia się tutaj dużo recenzji, spostrzeżeń na temat literatury i zakupów książkowych a także smakowite stosiki, które autorka przygotowuje sobie przed weekendem do czytania.

INNE STRONY:

Giełda Tekstów - Strona, na której można zarabiać na pisaniu artykułów. Piszemy artykuły na interesujące nas tematy, samodzielnie wyceniamy, a serwis zajmuje się ich sprzedażą. Sprawdzone przeze mnie - bardzo sobie chwalę współpracę. Zarobione pieniążki wypłacałem już kilka razy, zatem system działa.

Albercik Nowoczesny Katalog Stron

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz